اردوی سرگرمی و تفریحی به سرزمین لی لی پوت

شهر لی لی پوت

سرزمین لی لی پوت شهر مشاغل و مرکز تخصصی بازی و سرگرمی برای کودکان.

یک روز با نشاط و پر از هیجان که علاوه بر بازی باعث رشد مهارت و استعداد بچه ها و بالا رفتن قدرت یادگیریشون می شود.لی لی پوت غرفه ها و شغل های مختلف همراه با وسایل کاربردیشون در ابعاد کوچک برای استفاده همه بچه ها مهیا کرده است.

پزشکی، نقاشی، خاله بازی، شیرینی پزی، مهندسی و نجاری، فروشگاه بازی و آتش نشانی از جمله این مشاغل می باشد.

پزشکی: هدف، آشنا کردن کودکان با کسانی که در جهت حفظ بهداشت و سلامتی ما زحمت می کشند. استفاده از قوه تخیل در کودک و تجربه همانند سازی با بزرگسالان کمک می کند ترس از پزشک با در دست گرفتن وسایل پزشکی از بین برود.

نقاشیبهترین روش برای ابراز هیجانات و احساسات کودک است و به کودکان کمک می کند تا مفاهیم انتزاعی را بهتر و سریع تر و عمیق تر بیاموزند. هدف اصلی در این غرفه کمک به خلاقیت و پرورش قدرت تفکر کودک است.

خاله بازیافزایش ارتباط کودک با محیط بیرون و گسترش دنیای اجتماعی و همچنین توسعه همکاری، همیاری و مشارکت.

شیرینی پزیهدف این غرفه لذت یک تجربه متفاوت خارج از خانه همراه با آموزش مهارت های زندگی برای تقویت اعتماد به نفس و تقویت رفتارهای اجتماعی است.

مهندسی و نجاریدر این غرفه کودکان همانند سازی با بزرگ سالان را تجربه م کنند و حس تخیلات و تصورات کودک تحریک می شود.

فروشگاه بازی: آشنایی با مفاهیم اولیه کسب و کار، آشنایی با مفاهیم پول و خرید و فروش، رشد ذهن اقتصادی و گسترش دنیای اجتماعی کودک.

آتش نشانی: آموزش کنترل حریق و مدیریت بحران، تقویت حس اعتماد به نفس پس از خاموش کردن آتش در کودکان، افزایش مهارت های اجتماعی، حس همکاری و مشارکت بین کودکان.