در ادامه ی روند موفق آموزشی، دینی و اخلاقی مهدکودک نونا، دبستان غیردولتی دخترانه ی نونا از سال 1390 توسط خانم زهرا طاهری زاده گان تاسیس شد.

در ابتدا این مدرسه در خیابان کماسایی، خیابان کاج، نبش فیروزکوه با 15 دانش آموز پایه ی اول و دوم ( که از 3سالگی در مهدکودک نونا آموزش دیده بودند.) شروع به کار نمود و با روند موفقی که این مدرسه داشت هر ساله با افزایش صد در صد پاسخگویی انتظارات دانش آموزان و اولیا رو به رو شد.

بعد از سه سال، دبستان در همان منطقه به دو کوچه بالاتر( خیابان یارمحمدی، بعد از حجت سوری، کوچه ی قو، پلاک 4) انتقال پیدا کرد. با تلاش و کوشش فراوان، امکانات و تجهیزات بیش تری در ساختمان جدید ایجاد شد؛ و آمار بیش تر دانش آموزان سال تحصیلی 95-94 را پذیرش و همواره در ارتقای کیفیت برنامه های آموزشی و فرهنگی و بهبود فضاهای آموزشی بر مبنای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، با فراهم کردن یک محیط ایده آل آموزشی با توکل به خدا و با ارتقای ظرفیت پذیرشی موجبات رضایت بیش تر خانواده ها را فراهم نموده و دانش آموزان شایسته و مستعد بیش تری را از خدمات دبستان نونا بهره مند ساخت.

بچه‌ها از ۷ سالگی به بعد ساعات زیادی را در مدرسه می‌گذرانند و در واقع در محیطی دیگر شروع به رشد می‌کنند. مدرسه جایی است برای آموختن، ما می‌خواهیم بر اهمیت مدرسه تاکید بیشتری داشته باشیم، چرا که مدرسه اولین جایی است که فرزندمان از خانه به مدرسه می‌رود و تجربیات جدید کسب می‌کند، پس همان‌طور که خانه و خانواده در تربیت انسان‌ها اولویت دارند مدرسه نیز دومین مورد تاثیرگذار بر‌انسان‌های امروزی است.

به لطف خداوندبزرگ مدرسه نونا هفتمین دوره (سال تحصیلی 97-98)خود را در ساختمان جدید با امکانات بیشتر منطقه ٣ به آدرس شریعتی،دولت، خیابان وارسته ،كوچه بهرنگ انتقال پیدا کرد و با بیش از 100 دانش آموز فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد.